velikost písmen:AAA
 
 

UltraDiesel

Všeobecná charakteristika

UltraDiesel je palivo, které dosud u nezávislých čerpacích stanic chybělo. Jeho výjimečnost spočívá v přimíchání nové multifunkční přísady s mnoha pozitivními účinky jak na motor automobilů, tak i na samotnou jízdu. UltraDiesel má oproti běžným naftám vyšší cetanové číslo, které přináší především oživení motoru ve všech provozních režimech. UltraDiesel má také detergentní účinky, zlepšenou mazivost, protikorozní vlastnosti, nižší pěnivost a svým složením potlačuje tvorbu emulzí a úsad. Díky tomu chrání motor proti opotřebení, snižuje jeho hlučnost a zmenšuje mechanické namáhání klikového mechanizmu motoru.

Základní kvalitativní parametry
ČSN EN 590

Použití
UlraDiesel je plně aditivovaná motorová nafta nové generace a používá se jako palivo pro vznětové motory. Jejími hlavními přednostmi jsou snižování spotřeby paliva, snižování emisí, vyšší výkon a ochrana citlivých částí motoru a palivového systému proti korozi.

Balení, skladování, doprava
UlraDiesel se dodává v silničních nádržkových vozech. Při skladování, dopravě a manipulaci musí být dodržována příslušná zákonná ustanovení.

Základní bezpečnostní údaje
Motorové nafty jsou čirou nažloutlou až žlutou hořlavou kapalinou III. třídy nebezpečnosti s bodem vzplanutí nad 55°C.

symbol - křížekXn
R 40
S 2-36/37-61

Obchodní kontakty


UNIPETROL RPA, s.r.o.
Na Pankráci 127
140 00 Praha 4
email: paliva@unipetrol.cz
Recepce: Lucie Peterová
tel: 225 001 433