Jste zde: unipetrolrpa.cz > CZ/  Služby a areál/  ​Partnerská čerpací stanice
Velikost textu:  A AA
​Partnerská čerpací stanice

 V současné době připravujeme novou nabídku pro program Partnerská čerpací stanice, proto je možnost této formy spolupráce dočasně pozastavena.

Inovovaný program nabídne našim partnerům nadstandardní služby, marketingovou podporu a dlouhodobou spolupráci. Pro koncové spotřebitele (zákazníky partnerských čerpacích stanic) bude tankování na Partnerské čerpací stanici Unipetrol zárukou kvality a jistoty. Na čerpací stanice zařazené do programu Partnerská čerpací stanice se budou zákazníci rádi vracet.

O opětovném spuštění projektu Partnerská čerpací stanice vás budeme informovat na těchto stránkách. Pokud máte již nyní zájem o zapojení do tohoto programu, můžete nás předběžně informovat na níže uvedené adrese. V takovém případě budete kontaktování naším obchodním zástupcem a o obnovení programu budete informováni hned, jakmile bude spuštěn.

Projekt „Partnerská čerpací stanice Unipetrol je unikátní forma spolupráce v oblasti dodávek pohonných hmot pro nezávislé čerpací stanice. Staňte se partnerskou čerpací stanicí i vy a získejte mnoho výhod.

Projekt je určený pro provozovatele čerpacích stanic, kteří se chtějí odlišit od konkurence a spolupracovat s největším dodavatelem a distributorem pohonných hmot v České republice.

Členstvím v programu získáte garanci kvality odebíraných pohonných hmot a jistotu pravidelnosti jejich dodávek. Účast v programu „Garance kvality" přináší stálou kontrolu kvality pohonných hmot akreditovanou laboratoří společnosti SGS Czech Republic s.r.o. Partnerská čerpací stanice získává speciální označení, které koncovým spotřebitelům napoví, že se jedná o čerpací stanici, kde je kvalita pohonných hmot průběžně kontrolována nezávislou laboratoří a tedy je kvalita pohonných hmot zaručena.

Všem partnerským čerpacím stanicím je poskytována marketingová podpora, možnost účasti na seminářích týkajících se aktuálních témat z oblasti provozu čerpacích stanic, možnost dodávek aditivovaných produktů a užívání značek UltraDiesel (aditivovaná motorová nafta) a Ultra 95 (aditivovaný automobilový benzín) na partnerských čerpacích stanicích. Další benefity plynoucí z účasti v projektu Partnerská čerpací stanice jsou domluveny individuálně v závislosti na úrovni spolupráce a volbě zákazníka.

Jak se zapojit do projektu Partnerská čerpací stanice?

Jste-li majiteli nebo provozovateli čerpací stanice, kontaktujte nás prosím na e-mailu: paliva@unipetrol.cz. Těšíme se na spolupráci s vámi!

UNI_Partnerska_mincovnik_149x149.png 
 
 
 

Značky Skupiny UNIPETROL