Jste zde: unipetrolrpa.cz > CZ/  Služby a areál/  Motorová paliva - služby/  Partnerská čerpací stanice
Velikost textu:  A AA
Partnerská čerpací stanice
Projekt „Partnerská čerpací stanice Unipetrol je unikátní řešení spolupráce v dodávkách pohonných hmot. Staňte se partnerskou čerpací stanicí i vy a získejte mnoho výhod.

Projekt je určený pro nezávislé čerpací stanice, které se chtějí odlišit od konkurence a přináší spolupráci s největším dodavatelem a distributorem pohonných hmot v České republice.

Členstvím v programu získáváte garanci kvality odebíraných pohonných hmot a pravidelnost jejich dodávek. Naše společnost vám také na své náklady zajistí účast v programu „Garance kvality", neboli stálou kontrolu kvality pohonných hmot akreditovanou laboratoří společnosti SGS Czech Republic s.r.o. Kontrola je prováděna v měsíčních periodách. Partnerská čerpací stanice získává speciální označení, které zákazníkům vždy napoví, že se jedná o stanici, na jejíž kvalitní pohonné hmoty se mohou spolehnout.

Kromě pohonných hmot nejvyšší kvality poskytujeme partnerským čerpacím stanicím zejména garanci stabilního zásobování za zvýhodněné ceny spolu se speciálními bonusy při splnění sjednaných objemů pohonných hmot. A to není vše! Všem partnerským čerpacím stanicím nabízíme balíček služeb marketingové podpory formou plakátů, triček, vlajek a dalších předmětů.

Další významnou výhodou, kterou projekt přináší, je možnost odběru speciálně aditivovaných produktů UltraDiesel (aditivovaná motorová nafta) a Ultra 95 (aditivovaný automobilový benzín) za zvýhodněných cenových podmínek a právo na užívání těchto značek na partnerských čerpacích stanicích s reklamní podporou zajišťovanou naší společností. Oba produkty jsou svou kvalitou zcela srovnatelné se všemi podobnými prémiovými palivy na trhu.

Pro obchodní partnery také pořádáme pravidelné semináře, na nichž jsou přednášena aktuální témata a novinky z oblasti provozu čerpacích stanic a distribuce a prodeje pohonných hmot zejména s ohledem na měnící se legislativu v těchto oblastech.

V současné době je do programu Partner Uniraf zapojeno 31 čerpacích stanic na Moravě a 11 v Čechách.

Jak se zapojit do projektu Partnerská čerpací stanice?

Jste-li majiteli nebo provozovateli čerpací stanice, kontaktujte nás prosím na e-mailu: paliva@unipetrol.cz nebo na číslech 736 502 546 (Čechy) a 736 506 381 (Morava).

Těšíme se na spolupráci s vámi!

partnerska_cerpacka 

 
 
 

Značky Skupiny UNIPETROL