Jste zde: unipetrolrpa.cz > CZ/  Služby a areál/  Motorová paliva - služby
Velikost textu:  A AA
Motorová paliva - služby
 • ​Garance kvality
  Garance kvality je systém kontroly kvality prodávaných pohonných hmot na vybraných čerpacích stanicí v České republice. Čerpací stanice s označením Garance kvality informuje zákazníka o tom, že zde může natankovat kvalitní pohonné hmoty z jasně deklarovaného zdroje.
 
 • Pečeť kvality
  Obsah stránkyPečeť kvality je ochranná známka, která informuje zákazníka čerpací stanice o tom, že na čerpací stanici natankuje kvalitní pohonné hmoty, jejichž kvalita je pravidelně kontrolována nezávislou akreditovanou společností SGS Czech Republic.
 • ​Partnerská čerpací stanice
  Projekt je určený pro nezávislé čerpací stanice, které se chtějí odlišit od konkurence a přináší spolupráci s největším dodavatelem a distributorem pohonných hmot v České republice.
 • ​Silniční doprava
  Pro přepravu pohonných hmot k zákazníkovi jsou využívány nejmodernější autocisterny s certifikovanými průtokovými měřidly sesterské dopravní společnosti Petrotrans.
 • ​Železniční doprava
  Ve spolupráci se společností Unipetrol Doprava je možné zajistit dodávky na místo určené zákazníkem v železničních cisternách.
 • ​Distribuční terminály
  Pohonné hmoty jsou k dispozici na následujících expedičních terminálech České rafinérské, a.s., Čepro, a.s., případně jiných externích skladech

Kontakt

UNIPETROL RPA, s.r.o.
Na Pankráci 127
140 00 Praha 4

email: paliva@unipetrol.cz
fax: 225 001 492

 
 
 
 

Značky Skupiny UNIPETROL