Jste zde: unipetrolrpa.cz > CZ > Služby a areál > Motorová paliva - služby
velikost písmen:AAA
 
 

Motorová paliva - služby

  • ​Garance kvality
    Garance kvality je systém kontroly kvality prodávaných pohonných hmot na vybraných čerpacích stanicí v České republice. Čerpací stanice s označením Garance kvality informuje zákazníka o tom, že zde může natankovat kvalitní pohonné hmoty z jasně deklarovaného zdroje.
 
  • Pečeť kvality
    Obsah stránkyPečeť kvality je ochranná známka, která informuje zákazníka čerpací stanice o tom, že na čerpací stanici natankuje kvalitní pohonné hmoty, jejichž kvalita je pravidelně kontrolována nezávislou akreditovanou společností SGS Czech Republic.
  • ​Partnerská čerpací stanice
    Projekt je určený pro nezávislé čerpací stanice, které se chtějí odlišit od konkurence a přináší spolupráci s největším dodavatelem a distributorem pohonných hmot v České republice.
  • ​Silniční doprava
    Pro přepravu pohonných hmot k zákazníkovi jsou využívány nejmodernější autocisterny s certifikovanými průtokovými měřidly sesterské dopravní společnosti Petrotrans.
  • ​Železniční doprava
    Ve spolupráci se společností Unipetrol Doprava je možné zajistit dodávky na místo určené zákazníkem v železničních cisternách.
  • ​Distribuční terminály
    Pohonné hmoty jsou k dispozici na následujících expedičních terminálech České rafinérské, a.s., Čepro, a.s., případně jiných externích skladech

Obchodní kontakt

UNIPETROL RPA, s.r.o.
Na Pankráci 127
140 00 Praha 4

email: paliva@unipetrol.cz
fax: 225 001 492