Jste zde: unipetrolrpa.cz > CZ/  Kariéra
Velikost textu:  A AA
KARIÉRA
Skupina Unipetrol je jediným zpracovatelem ropy a jedním z nejdůležitějších výrobců plastů v České republice. Je také vlastníkem největší sítě čerpacích stanic BENZINA a nejznámějšího českého výrobce motorových olejů a maziv Mogul.

S více než čtyřmi tisíci zaměstnanci jsme v oboru rafinérské a petrochemické výroby významným hráčem i ve střední a východní Evropě. Od roku 2005 jsme součástí rafinérské a petrochemické skupiny PKN Orlen.

Zakládáme si na dlouhodobé a stabilní spolupráci se svými zaměstnanci. Nováčkům nabízíme tréninkové centrum a školící programy, které jim pomohou co nejrychleji seznámit se s firemními pravidly a požadavky pro výkon práce. Našim zaměstnancům nabízíme možnost odborného růstu a dlouhodobou perspektivu. Jejich spokojenost je pro nás na prvním místě.

Patříme mezi nejlépe hodnocené zaměstnavatele v České republice. V soutěži Sodexo Zaměstnavatel roku jsme obsadili 2. místo  v kategorii Zaměstnavatel regionu  2016 pro Ústecký kraj a současně 7. místo mezi nejlepšími zaměstnavateli  v kategorii do 5000 zaměstnanců na celorepublikové úrovni. Mimo Ústecký kraj působíme i v Praze, Neratovicích, Kralupech nad Vltavou, Pardubicích, Kolíně a Brně.

Vážíme si těch, kteří chtějí být součástí skupiny Unipetrol. Přidejte se k nám. Rádi vás přivítáme ve svých řadách.
​​​​
 
 

Značky Skupiny UNIPETROL