Jste zde: unipetrolrpa.cz > CZ/  O nás/  Nákup a dodavatelé
Velikost textu:  A AA
Nákup a dodavatelé

Vážení obchodní partneři, vážení dodavatelé,

chtěli bychom Vás informovat, že nákup služeb a materiálů v rámci skupiny Unipetrol je zajišťován Úsekem nákupu společnosti Unipetrol RPA, s.r.o.

Naším cílem je zefektivnit proces nákupu a zajistit maximální kvalitu dodávaného zboží a služeb. Základním předpokladem je především spolupráce se spolehlivými, konkurenceschopnými a prověřenými dodavateli.

Výběr našich dodavatelů provádíme při přísném dodržení zásad transparentnosti, rovného zacházení a zákazu diskriminace. Z hlediska vlivu na spotřebu energie je v nákupním procesu u vybraných oblastí (např. investiční projekty) posuzována také energetická náročnost dodávek.

Výběrová řízení probíhají prostřednictvím nákupní platformy Connect, kde naleznete bližší informace o probíhajících nákupních procesech ve skupině Unipetrol a v dalších společnostech kapitálové skupiny PKN Orlen.

Nákupní platforma Connect je jediným nástrojem pro vyhlašování výběrových řízení a poptávek, místem pro předkládání nabídek a zdrojem informací v rámci nákupních procesů ve skupině Unipetrol.

Přihlášením do systému rychle získáte informace o nákupních procesech v kapitálové skupině PKN Orlen a ve skupině Unipetrol.

Pro registraci klikněte na obrázek níže!

connect-CZ.jpg 

Důležité dokumenty: 

Etický kodex pro dodavatele kapitáloví skupiny ORLEN

Nákupní politika skupiny PKN Orlen 

 

Všeobecné obchodní podmínky pro:

 

Společnosti UNIPETROL RPA, odštěpný závod rafinerie: Obchodní podmínky pro dodávku zboží/služeb učinné od 1.1.2017 polečnosti Unipetrol RPA, odštěpný závod rafinerie: Obchodní podmínky pro dodávku zboží/služeb učinné od 1.1.2017

 
 
 

Značky Skupiny UNIPETROL